Najpopularniejsze

Pakiet Bogatej Kobiety
W skład pakietu Bogatej Kobiety wchodzą cztery książki serii „Bogaty ojciec”.

Dodatkowo otrzymasz płytę CD: Czego bogaty ojciec nauczył mnie o pieniądzach oraz książkę, polecaną przez Roberta Kiyosaki: Tak, jak człowiek myśli.

Wartość Twoich prezentów to 40 zł.
W tym roku podaruj prezenty cenniejsze niż pieniądze!


Bogata kobieta
Nie znosisz, gdy ktoś Ci mówi, co masz robić?
Nareszcie pojawiła się książka napisana specjalnie dla kobiet, które chcą stać się finansowo niezależne. Dowiedz się, jak poradzić sobie w życiu, nie uzależniając się od mężczyzn, państwa czy firmy.


Mądre bogate dziecko
„Mój bank jeszcze nigdy nie poprosił mnie o moje świadectwo szkolne”.
Robert Kiyosaki
Chociaż każde dziecko potrzebuje inteligencji finansowej, w szkole zwykle nie uczy się niczego na temat pieniędzy. Książka ta wprowadza dzieci do finansowego świata. Stanowi pierwszy krok do zapewnienia Twoim pociechom lepszego startu, niż sam miałeś.Bogaty ojciec, Biedny ojciec
Książka, od której wszystko się zaczęło… i która pomogła milionom osób osiągnąć finansową niezależność!
Dowiedz się, czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia. Ta prawdziwa historia mówi o tym, jak Twoje pieniądze mogą pracować dla Ciebie, tak abyś Ty nie musiał pracować dla pieniędzy.Kwadrant przepływu pieniędzy
Masz już dość życia od wypłaty do wypłaty?
Poznaj zasady rządzące w kwadrantach P, S, B i I. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że większość z nas została zaprogramowana, aby pracować po biedniejszej – lewej stronie Kwadrantu? Bogaci wiedzą, że klucz do majątku i finansowej wolności znajduje się po jego prawej stronie. Dowiedz się tego, czego nie uczą w żadnej w szkole.

Zamów pakiet w wydawnictwie

W opisie wykorzystano materiały IPE

Brak komentarzy: