Najpopularniejsze

Pakiet Inwestora
W skład pakietu Inwestora wchodzą cztery książki serii „Bogaty ojciec”.

Dodatkowo otrzymasz również 2 płyty CD: Dlaczego bogaci stają się jescze bogatsi i Dywersyfikacja a integracja inwestycji oraz książkę, polecaną przez Roberta Kiyosaki: Tak, jak człowiek myśli.

Wartość Twoich prezentów to 70 zł.
W tym roku podaruj prezenty cenniejsze niż pieniądze!


Inwestycyjny poradnik bogatego ojca
Z drogi, doradcy finansowi!
Czy modlisz się o to, aby Twój doradca finansowy wiedział więcej niż Ty? Nie musisz polegać na tak zwanych „ekspertach”, żeby zarządzać swoimi inwestycjami, które mają Ci zapewnić majątek. Spójrz na świat inwestowania oczami praktyka i dowiedz się, jak przejąć kontrolę nad swoją przyszłością finansową.Młody bogaty rentier
Czy jesteś gotowy, aby wcześnie zostać rentierem, zamiast latami pracować na niepewną emeryturę?
Większość ludzi chce mieć więcej czasu dla rodziny i przyjaciół. Wszyscy chcieliby robić to, co ich naprawdę interesuje. Robert i Kim Kiyosaki zaczęli od zera i stali się wolni pod względem finansowym w niecałe 10 lat. W tej książce Robert pokazuje, jak zmiana kontekstu w Twoim umyśle pozwala Ci opracować plan prowadzący do finansowej niezależności.Przepowiednia bogatego ojca
Czy naprawdę myślisz, że Twój plan emerytalny zapewni Ci godne życie na emeryturze?
Bogaci wiedzą, że najlepsze okazje do tego, aby powiększyć swój majątek, zdarzają się w czasach największego kryzysu. Robert Kiyosaki pokazuje, jak możesz zbudować własną finansową arkę, dzięki której przetrwasz nadchodzącą burzę w gospodarce.Kto zabiera Twoje pieniądze?
Gdy nadejdzie kolejny krach, bogaci staną się jeszcze bogatsi – i to kolejny raz!
Zapomnij o gwarancji zatrudnienia! Fuzje firm, redukcje zatrudnienia, hossa i bessa na giełdzie. Czy praca, plan emerytalny lub konto oszczędnościowe mogą zapewnić Ci przyszłość? Ta książka ujawnia to, co bogaci wiedzą od dawna: jak zarabiać niezależnie od trendów na rynku.

Zamów pakiet w wydawnictwie

W opisie wykorzystano materiały IPE

Brak komentarzy: